-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Kiara: Brenda një viti njoha njeriun e jetës

Kryesoret

Kiara Tito ka bërë një reagim në rrjete sociale duke përkujtuar të mirat që ia solli viti 2023.

Ish-banorja e Big Brother VIP Albania 2 e përkufizoi si një vit sfidues, me ndryshime të mëdha në jetë dhe me plot emocione.

Ajo u shpreh e lumtur, duke thënë se nuk e kishte menduar që për një vit të martohej, dashurohej e gjithashtu dhe të ngelte shtatzënë.

“Viti qe po leme pas, ka qene per mua viti me sfidues por qe me solli ndryshimet me te medha ne jete, ka qene nje lum emocionesh.

Nuk e kisha menduar kurr qe brenda nje viti te dashurohesha, te martohesha, te njihja njeriun e jetes dhe babain dhe te ndihesha vajza me e plotesuar ne bote, njesoj sic e kisha imagjinuar neper endrra.

Ja qe endrrat behen realitet dhe ka nje drit atje lart per kedo qe fantazon dhe beson. Ky mund te jet viti jot, keshtu qe kurr mos i humb shpresa

Sot ishte gjithashtu, fundi i nje sezoni te suksesshem ne Top Channel me Dancing Ëith The stars Fan Club, nje eksperienc UNIKE qe do ta mbaj mend gjate.

Shihemi shume shpejt ne projekte te reja. Ju Dua!

Gezuar 2024,″ ka shkruar Kiara në Instagram.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by Kiara Tito (@kiaratito)

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit