-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

burrë

Njëri i shtrirë në rrugë, tjetra në shtëpi! Dy të vdekur, dyshimet e para

Dy persona kanë ndërruar jetë të hënën në Prishtinë, njëri dyshohet se ka rënë nga një objekt e ndërsa tjetra është gjetur pa shenja...

Probleme me burrin, 40-vjeçarja nga Bilishti tenton vetëvrasjen

Një 40-vjeçare nga Bilishti ka tentuar të vrasë veten duke konsumuar një sasi ilaçesh. Ajo është dërguar në spitalin e Bilishtit, ndërsa për shkak të...

Gjendet një burrë i vdekur! Dyshimet e para

Një person është gjetur pa shenja jete në Kamenicë, dje rreth orës 18:20. Policia ka njoftuar se viktima është i gjinisë mashkullore. Vdekjen e viktimës e...

Dy burra rrahin një grua

Foto ilustruese Dy burra janë arrestuar në Skenderaj pasi kanë ushtruar dhunë fizike ndaj një gruaje. Lidhur me rastin njësitë policore gjatë kontrollit në shtëpinë e...

Gruaja vdes nga infarkti, burri i saj ndërron jetë pas disa orësh

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në fshatin Dubovik të Deçanit. Mësohet se një çift bashkëshortësh kanë vdekur brenda të njëjtës ditë. Gruaja me inicialet...

Dikur burrë e grua, Albi Nako zbulon marrëdhënien që ka sot me Klaudia Pepën

Ambeta Toromani dhe Klaudia Pepa janë dy balerinat, të cilat koreografi Albi Nako i vlerëson si partnere skenike. I ftuar në “S’e Luan Topi”,...

“Do doja një mashkull të më shikojë siç sheh Luizi Kiarën”, Diola Dosti sqaron deklaratat për çiftin

Diola Dosti ka qenë njëra nga banoret e edicionit të dytë të Big Brother VIP Albania që mori vëmendje të madhe për aq kohë...

Thikë në gjoks e shpinë, burri masakron gruan!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Kretë, ku një 36-vjeçare është plagosur rëndë me thikë nga partneri i saj. Më pas...

Një burrë qëllon për vdekje me armë zjarri 12-vjeçarin dhe më pas vetëvritet

Një burrë qëlloi dhe vrau një djalë 12-vjeçar brenda një dyqani 7-Eleven në Florida të Jugut dhe më pas qëlloi veten për vdekje, sipas...

Terror në port, burri i armatosur vret 10 persona!

Të paktën 10 persona u vranë në një sulm të armatosur gjatë natës në Guayaquil, porti kryesor i Ekuadorit dhe qendra ekonomike e Ekuadorit...

Latest news

/5pyetjet.al