-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Djali dhunon nënën në Fier, arrestohet 43-vjeçari

Kryesoret

Një ngjarje e pazakontë ka ndodhur në Fier ku është arrestuar në flagrancë një 43-vjeçar pasi dyshohet se ka ushtruar dhunë ndaj nënës.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Kashisht dhe nëna ka qenë e pajisur me urdhër mbrojtje.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë të Juridiksionit të Përgjithshëm Fier, për veprime të mëtejshme.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit