-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Meriton Mjekiqi ironizon Donaldin, si reagoi Bora Zemani?

Kryesoret

Meriton Mjekiqi ish-banori i njohur i Big Brother Vip Albania 3 ka qenë i ftuar së fundmi në emisionin “Cherry on Top”.

Në një moment të bisedës, Meritoni ka zgjedhur të ironizojë Donald Veshajn, një tjetër personazh të njohur në skenën e showbiz-it shqiptar.

“E kaloi Donaldi? Pashë në disa intervista që ishte i mërzitur?” – ka pyetur Mjekiqi.

Megjithatë, Bora Zemani, prezantuesja dhe partnerja e Donaldit, nuk ka ngurruar të reagojë ndaj kësaj pyetjeje.

“Të kishte marrë malli më duket për Donaldin. Sa dole e pe në TV” – ka thënë Bora.

Kjo përplasje verbale vjen në vijim të komenteve të mëparshme të Donaldit në lidhje me një debat të ashpër që ka ndodhur në BBV3.

Kujtojmë se debati i përfshiu Romeon, Meritonin dhe Liamin, ku u bë edhe një sulm ndaj Heidit dhe familjarëve të saj nga jashtë.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit