-sidi education-spot_img
23.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

droga

“Nisa 10 copë, por u kap”! Përgjimet: Më ka ik zari, kush ishte spiuni?

Dalin përgjime të reja nga dosja voluminoze e trafikut të kokainës nga Amerika Latine drejt Europës, brenda së cilës është edhe Erzen Breçani, që...

Kokainë dhe gati për vrasje! SPAK hapet mesazhet: Bosët e krimit brenda policisë

Prokuroria e Posaçme njoftoi se bashkë me partnerët europiane arriti që të zbulonte lidhjet e krimit të organizuar brenda policisë së shtetit duke arrestuar...

VIDEO/ Shkatërrohet banda shqiptare, dhjetëra të arrestuar, kapet droga me vlerë 32 mln euro

Autoritetet italiane kanë shkatërruar një bandë shqiptare të trafikut të drogës, duke arrestuar  dhjetëra persona dhe sekuestruar kokainë dhe heroinë me vlerë 32 milionë...

Raporti i “zi”: Shqiptarët lulëzojnë “shtëpitë e barit” në Europë

Rrjetet kriminale të Ballkanit Perëndimor duket se kanë përshtatur një model të ri biznesi që fokusohet kryesisht në kultivimin e kanabisit në mjedise të...

Operacioni me 25 të arrestuar/ Kush është 26-vjeçari që akuzohet për vrasjen e arkitektit italian

Policia ka zhvilluar një aksion të gjerë në disa qytete të vendit duke pasuar me arrestimin e 25 persona deri në këto momente ndërsa...

Balla: Do të ndalojmë drogën “tullumbace”

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla njoftoi sot nga foltorja e parlamentit se po përgatit një draft për ta sjellë për miratim që ka si...

Droga nga Kanadaja me 300 euro, klientë në rrjetet sociale, kush është Elgert Gjoni?

Elgert Gjoni është një nga të arrestuarit e operacionit "Tempulli" i cili do të njihet në gjykatë me masën e sigurisë. Mësohet se nga hetimet...

E PLOTË/ 233 të arrestuar për drogë, mes tyre një polic! 82 në kërkim, 356 kontrolle

23 grupe kriminale janë goditur pesë qytete të Shqipërisë në 12 orët e fundit. 233 shpërndarës droge janë arrestuar, njofton policia. Në total, drejtori...

U rrethuan nga deti dhe ajri! Momenti kur trafikantët djegin velierën dhe drogën

Policia e Shtetit ka publikuar pamjet e operacionit që zgjati dy ditë nga Vlora në Kurbin dhe u finalizua me gjashtë të arrestuar dhe...

Dalin emrat/ Kush është polici dhe tre “kokat” që u kapën në mes të detit?

Zbardhen emrat e gjashtë personave të arrestuar në kuadër të operacionit “Flakë në det” që zgjati dy ditë dhe në fund, por në fund...

Latest news

/5pyetjet.al