-sidi education-spot_img
17.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Endri Mustafa

Shqipëria e kërkon për vrasje! Turqia liron nga qelia Ibrahim Licin

Drejtësia turke ka vendosur që të lirojë nga qelia Ibrahim Licin. Ai u arrestua më 13 shkurt në një lagje të Stambollit pas shkëmbimit...

Djali u arrestua në Turqi, babai i Licit në SPAK: Është i pafajshëm, kam prova!

Pak ditë më parë në Turqi u arrestua Ibrahim Lici, person i akuzuar dhe i shpallur në kërkim për vrasjen e Endri Mustafës. Mustafa Liçi,...

Në kërkim ndërkombëtar për vrasjen e Endri Mustafës, arrestohet në Turqi, Ibrahim Lici

Është arrestuar në Turqi Ibrahim Lici i cili ishte shpallur në kërkim për vrasjen e Endri Mustafës. Policia turke ka rënë në gjurmët e tij...

Nëna e Endri Mustafës zbulon kush organizoi vrasjen e të birit

Endri Mustafa 32 vjeç u gjet i vrarë më 17 Maj 2021 në zonën e “Livadheve” në Shkodër. Nëna e Endri Mustafës, Fahrija, ka...

Policia tha se u arrestua në Turqi, shkodrani e sfidon: Jam i lirë, nëse doni ju nis foto

Ibrahim Lici është i lirë dhe nuk është arrestuar në Turqi. I riu shkodran i dyshuar dhe shpallur në kërkim nga policia për tre...

Gjykata dënon besëprerin e Endri Mustafës

Sot gjykata e Shkodrës ka dënuar 10 vite burg Ergys Maljan për vrasjen e Endri Mustafës në datë 17 maj 2021. Prokuroria kërkoi 12...

Lista e frikshme e vrasjeve që po trondit Shkodrën; ish-deputetë, “kapo” dhe “ushtarë”

Kryeqendra e veriut është zgjuar e tronditur mëngjesin e sotëm nga një vrasje me armë zjarri. Viktima është Nazmi Bandulla 55-vjeç. Ai ishte duke...

Latest news

/5pyetjet.al