-sidi education-spot_img
32.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Erzen Breçani

‘Më rrezikohet jeta’/ GJKKO ‘rrëzon’ kërkesën e Erzen Breçanit për të dalë nga qelia

GJKKO ka rrëzuar kërkesën e ish-zv/drejtorit të policisë, Erzen Breçanit për ndryshimin e masës së sigurisë ‘arrest me burg’ në një masë tjetër. Kjo...

Gjykata e Lartë lë në burg Erzen Breçanin dhe shefin e komisariatit

Nuk ka liri, por burg. Erzen Breçani do të vazhdojë që të qëndrojë në qeli deri në përfundim të hetimeve. Bashkë me të edhe...

“Më rrezikohet jeta”! Nga se vuan Erzen Breçani?

Ish-zv/ drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani ka bërë një tjetër lëvizje për të dalë nga qelia. Gjykata e Posaçme ka pranuar kërkesën...

Breçani në spital, avokatët kërkojnë “lehtësime”: Në burg i rrezikohet jeta

Kërkesa e avokatëve të Erzen Breçanit për të kryer ekspertizë mjekësore është pranuar nga GJKKO. Sipas avokatëve dhe Breçanit ai ka probleme me zemrën dhe...

Erzen Breçani transportohet nga burgu në spital

Ish-nën drejtori i Policisë së Tiranës, Erzen Breçani, është transportuar nga qelia e tij, ku mbahet në paraburgim, në ambientet e spitalit të burgut. Mësohet...

Gjykata s’i heq sekuestron HEC-it të Breçanit

Gjykata e Posaçme e Apelit për Korrupsionin dhe Krimin e Organizuar e drejtuar nga gjyqtari Engert Pëllumbi la sot në fuqi vendimin e shkallës...

SPAK sekuestron Hec-in e Breçanit, llogaritë bankare dhe makinat e Ervin Matës

Prokuroria e Posaëme ka sekuestruar HEC-in "Drita" i cili është në pronësi të Erzen Breçanit dhe familajrëve të tij. Gjithashtu dhe Ervin Matës i...

“Ma bëri djali im”! Apeli lë në burg Breçanin dhe shefin e komisariatit

Gjykata e Posaçme e Apelit la në fuqi vendimin e Shkallës së Parë për arrest në burg pa afat për Erzen Breçanin dhe 3...

Merret në pyetje Erzen Breçani: E vërteta ime për djalin dhe Ervin Matën

Ish-zëvendësdrejtori i policisë së Tiranës Erzen Brecani, i arrestuar me urdhër të Prokurorisë së Posaçme për disa vepra të rënda penale, ka mohuar të...

U arrestua në Spanjë, policia: Pritet ekstradimi i Ismail Zenelit

Është arrestuar një tjetër anëtar i bandës së trafikut ku pjesë e saj janë Ervin Mata dhe djali i Erzen Breçanit, Eralb Breçani i...

Latest news

/5pyetjet.al