-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Erzeni

Dy lojtarë në spital, 20 në polici, përjashtohet Erzeni

Komisioni i Disiplinës në FSHF ka përjashtuar ekipin e të rinjve të Erzenit nga gara dhe kompeticioni pas dhunës në sfidën përballë Partizanit. Dënime...

Erzeni fitore mbijetese përballë Egnatias kryesuese

Erzeni rrëmbeu një fitore ‘të artë’ përballë Egnatias ditën e sotme. Shijakasit fituan minimalisht 1-0, një supergol nga Zeka i dha tre pikët të tijëve...

Skënderbeu fiton pastër ndaj Erzenit, Laçi dhe Dinamo ndahen në paqe

Ditën e sotme Superliga shqiptare e futbollit vijoj me 3 ndeshjet  e radhës të raundit e 24-ër. Erzeni humbi 0-3 nga Skënderbeu, ndërsa Laçi dhe...

Vllaznia dhe Laçi ndajnë pikët mes polemikave, Dinamo i jep “leksion” Erzenit

Në javën e 22-të të Superioren Vllaznia dhe Laçi nuk shkuan më shumë se një barazim 1-1. Shkodranët e nisën më mirë sfidën duke krijuar...

Vllaznia fiton përball Erzenit, tifozët si mban inati godasin Tefik Osmanin

Erzeni humbi ditën e sotme 0-1 përball Vllaznisë, në një ndeshje të ekuilibruar me raste të shumta për të dy ekipet. Gjithçka u vendos me...

Erzeni, Lufra, Gjirofarma dhe SHAKA në hetim për rritjen e çmimeve

Autoriteti i Konkurrencës deklaroi sot se ka hapur një hetim të thelluar në tregun e prodhimit dhe tregtimit me shumicë të nënprodukteve të qumështit,...

Erzeni i bën “surprizën” Partizanit për festa, Cara shpërdoron barazimin

Erzeni rrëmbeu një fitore ndaj Partizanit me rezultatin1-2 në “Air Albania” duke suprizuar jo pak forcën e dytë të kampionatit, si dhe duke ndihmuar...

I mbyturi të mbyt! Erzeni shtang Tiranën

Gabon Tirana. Erzeni i mori tre pikë në një ndeshje që la shumë për të dëshiruar për bardheblutë. Pas triumfit me përmbysje pak ditë më...

Egnatia bind ndaj Erzenit dhe konfirmohet në krye të Superiores

Egnatia nuk ndalet. Rrogozhinasit triumfuan në transfertë ndaj Erzenit me rezultatin 0-1, në një sfidë të luftuar, ku nuk munguan kartonët, por edhe polemikat. Pjesa...

Komisioni i Disiplinës nuk fal, gjoba dhe pezullime të shumta, e pësojnë Tirana dhe Erzeni

Komisionit të Disiplinës dhe Etikës së FSHF ka publikuar ditën e sotme dënime për zyrtarë dhe lojtarë të ekipeve për shkak të sjellëve të...

Latest news

/5pyetjet.al