-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#facebook

Rusia fut “Meta”-n në listën e organizatave terroriste

Rusia e ka shtuar gjigantin teknologjik amerikan, Meta në listën e organizatave “terroriste dhe ekstremiste”, sipas databazës ruse për Shërbime Federale dhe Monitorim Financiar.Meta...

“Falënderimi i takon zotit”, Gold AG bëhet baba për herë të dytë

Reperi i famshëm Gold AG, është bërë baba për herë të dytë. Ai dhe bashkëshortja e tij, Ermira Shkodra, u bekuan me një djalë.Lajmin...

Trump do të rikthehet në Facebook

Facebook mund të bëhet shumë më interesant në muajt e ardhshëm. Ish-presidenti Donald Trump, i cili është ndaluar nga platforma për rreth një vit e gjysmë, mund të...

“Shumë dashuri”, Zuckerberg dhe Priscilla prindër për herë të tretë

Babai i rrjeteve sociale Mark Zuckerberg me anë të një postimi ne Facebook ka lajmëruar se ai dhe bashkëshortja e tij Priscilla Chan do të bëhen...

Investigimi: Si po i përdorin Rama dhe ministrat fondet publike për të rritur rrjetet sociale

Kryeministri Edi Rama dhe ministrat e kabinetit të tij po përdorin fondet publike dhe një rrjet të gjerë nëpunësish të marrëdhënieve publike për të...

Zbulimi i Balliut: Rama ka blerë ndjekës në Facebook nga Bangladeshi e Kina

Kryeministri Edi Rama ndiqet nga 1.6 milionë persona në Facebook, por për shefin e Organizimit në Partinë Demokratike, Klevis Balliu, ai është një profil...

Facebook, Instagram dhe WhatsApp së shpejti mund të bëhen me pagesë

Rrjetet sociale mund të bëhen me pagesë! Facebook, Instagram dhe WhatsApp së shpejti mund të kenë veçori të specializuara të disponueshme vetëm për përdoruesit që...

Panik për përdoruesit e Facebook, problemi madhor përfshin rrjetin

Përdoruesit e Facebook janë përballur me probleme madhore këtë të mërkurë.Raportime të shumtë janë bërë pasi në faqen e parë nuk shfaqen postimet...

Latest news

/5pyetjet.al