-sidi education-spot_img
28.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

fatjon softa

Eksperti: U goditën më të fortët në vend, cili është grupi kriminal ku u kapën 3 mln €

Eksperti i sigurisë, Fatjon Softa, ishte i ftuar këtë të shtunë në emisionin Review në Euronews Albania, ku analizoi aksionin e SPAK, ku u...

Eksperti bën deklaratën e fortë: Do ketë arrestime të tjera, pavarësisht ngjyrës së flamurit

“Do të ketë arrestime të reja, paravrësisht ngjyrës së flamurit”. Kjo ka qenë deklarata e fortë nga eksperti i sigurisë Fatjon Softa. Teksa foli për...

Eksperti te 5Pyetjet.al: Të hapet celulari, pistë e re për vrasjen e Liridonës

Ditët e fundit në mediat në Kosovë kanë dalë të gjitha dëshmitë e Naim Murselit dhe bashkëpunëtorëve të tij që pagoi për të vrarë...

Po hapen dosjet e vjetra/ Tropoja, ish-deputeti, snajperi dhe Gjin Boriçi

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla deklaroi dje nga Durrësi se do të hapen dosjet e vjetra të ngjarjeve pa autorë në këtë qark, vrasje...

U transformua si Michael Jackson? Eksperti te 5Pyetjet.al: Ervis Martinajn mund ta kenë futur në…

Ervis Martinaj u rikthye edhe njëherë kryefjalë në media pas deklaratës së ministrit të Brendshëm, Taulant Balla nga Lezha. Por çfarë mund të themi...

Mjeku me 4 gra në shtëpi, eksperti: Si u fsheh krimineli nën petkun e “besimtarit”

Eksperti i Sigurisë, Fatjon Softa ka reaguar në lidhje me një ngjarje të bujshme që është bërë dje publike. Dervish Hasi, kardiologu që punonte...

Hakmarrje e vjetër apo e freskët? Eksperti te “5Pyetjet.al”: Çfarë fshihet pas vrasjes në Vlorë

Policia vijon hetimet për të zbardhur ekzekutimin e tipit mafioz të 23-vjeçarit Gëzim Sinomati. I riu u qëllua me snajper në ballkonin e banesës...

“Burri dhe plaga…”! Eksperti te “5Pyetjet.al”: Ku ngjason rasti i Bedries me Liridonën?

Pas hetimeve të kryera, prokuroria e Durrësit ka dalë në përfundimin se keqtrajtimi i vazhdueshëm dhe sistematik nga bashkëshorti kanë çuar 41-vjeçaren Bedrije Loka...

“Këtu ka diçka…”! Kurthi dhe gracka, si e hoqën qafe djalin e “Buzëderrit” të Vlorës?

Vlora u trondit mbrëmjen e djeshme nga një vrasje me armë zjarri. Gëzim Sinomati u ekzekutua me snajper sapo doli në ballkonin e banesës...

Me kë foli për herë të fundit Ervis Martinaj? Familja dorëzoi kodet/ Eksperti: Çfarë ndodh tani?

Pak ditë më parë në media doli lajmi se një person i afërm i familjes së biznesmenit të lojërave të fatit Ervis Martinaj, i...

Latest news

/5pyetjet.al