-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Ferizaj

VIDEO-I sulen bankomatit! Plumba mes policisë dhe grabitësve, makina bëhet “shosh”!

Grabitje në Kosovë. Policia ka konfirmuar grabitjen me armë zjarri në orët e para të mëngjesit sot në Ferizaj. Sipas policisë katër persona kanë...

Grabitje si në filma! Hajdutët qëllojnë me kallash drejt policisë

Grabitje në Kosovë. Policia ka konfirmuar grabitjen me armë zjarri në orët e para të mëngjesit sot në Ferizaj. Sipas policisë katër persona kanë...

Qëllohet me gjashtë plumba drejt një personi në makinë

Në rrugën Ferizaj-Prishtinë një person duke drejtuar makinën denoncoi se ishte qëlluar me armë zjarri nga person/a të panjohur. Shënjestra është dërguar në spital. “Në...

Aksident i trefishtë, plagosen katër persona

Foto ilustruese  Një aksident i trefishtë është regjistruar në rrugën Prishtinë-Ferizaj. Për shkak të aksidentit mësohet se janë plagosur katër persona. Aksidenti është regjistruar rreth orës 10:00...

E rëndë/ Një person gjendet i vdekur në oborrin e shtëpisë

Një person është gjetur pa shenja jete në oborrin e shtëpisë së tij në fshatin Pojatë të Ferizajt, të martën në mbrëmje, ka njoftuar...

“Qëlloi për të më vrarë…”! Dajak dhe plumba në mesnatë

Është lënduar një person dje në Ferizaj si pasojë e përleshjes me disa persona të tjerë. Ai ka deklaruar në polici se njëri nga...

E ndalua për kundërvajtje, gruaja bën për spital policin

Policia e Kosovës për mes një njoftimi zyrtar ka bërë të ditur se është arrestuar një grua nga Shqipëria në Ferizaj. Mësohet se gruaja është...

“Golfi” bëhet “petë”! 28-vjeçari e jep frymën e fundit brenda makinës

Një person ka ndërruar jetë në Kosovë si pasojë e një aksidenti të rënda. Viktima është 28-vjeç. Mediat në Kosovë kanë publikuar pamjet e aksidentit...

E rëndë, 13-vjeçari vret veten me armë zjarri

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e së martës në Ferizaj ku u gjet i pajetë një 13-vjeçar. Në lidhje me rastin e rëndë...

“Dola për cigare…”/ Dëshmia e këngëtarit shqiptar: Si e vrau vëllai mikun

Një vit nga vrasja në Ferizaj, ku u përfshi vëllai i reperit kosovar, Betim Januzit i njohur me nofkën Buta janë zbardhur detaje të...

Latest news

/5pyetjet.al