-sidi education-spot_img
4.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Ferizaj

Një 61-vjeçar gjendet i vdekur në motel

Një 61-vjeçar është gjetur i vdekur në një motel në Fetizaj. Autoritetet vendase kanë njoftuar se personi është një shtetas nga Maqedonia e Veriut. Zëdhënësi i...

Merr flakë shtëpia në mesnatë, 10 të lënduar

Të paktën dhjetë persona, përfshirë një zjarrfikës kanë pësuar lëndime trupore nga një zjarr që ka përfshirë një ndërtesë në Ferizaj. Policia ka njoftuar se...

Borxh, plumba dhe arratisje! Çfarë ndodhi në mesnatë?

Mosmarrëveshjet për borxh jo rrallëherë kanë shkaktuar konflikte, që kanë eskaluar në kanosje, gjuajtje me armë, përleshje e madje edhe tragjikisht. Kështu dyshohet se...

E rëndë, 18-vjeçari vdes në vendin e punës

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur sot në fshatin Nikadim të Ferizajt, ku një 18-vjeçar ka gjetur vdekjen gjatë kohës që ishte në orar...

U kap mes dy vajzave/ Kush është emri i dytë që u fsheh baroni Gëzim Çela?

Zbardhen detaje të reja nga arrestimi i Gëzim Çelës në Kosovë. Prangosja e 55-vjeçarit u finalizua në Ferizaj në momentin kur ai ishte në...

E rëndë/ Makina çau postbllokun dhe hodhi në ajër tre policë

Tre policë në Ferizaj janë lënduar, pasi gjatë kryerjes së detyrës janë goditur nga një makinë në lëvizje, të cilës i dhanë urdhër që...

VIDEO-I sulen bankomatit! Plumba mes policisë dhe grabitësve, makina bëhet “shosh”!

Grabitje në Kosovë. Policia ka konfirmuar grabitjen me armë zjarri në orët e para të mëngjesit sot në Ferizaj. Sipas policisë katër persona kanë...

Grabitje si në filma! Hajdutët qëllojnë me kallash drejt policisë

Grabitje në Kosovë. Policia ka konfirmuar grabitjen me armë zjarri në orët e para të mëngjesit sot në Ferizaj. Sipas policisë katër persona kanë...

Qëllohet me gjashtë plumba drejt një personi në makinë

Në rrugën Ferizaj-Prishtinë një person duke drejtuar makinën denoncoi se ishte qëlluar me armë zjarri nga person/a të panjohur. Shënjestra është dërguar në spital. “Në...

Aksident i trefishtë, plagosen katër persona

Foto ilustruese  Një aksident i trefishtë është regjistruar në rrugën Prishtinë-Ferizaj. Për shkak të aksidentit mësohet se janë plagosur katër persona. Aksidenti është regjistruar rreth orës 10:00...

Latest news

/5pyetjet.al