-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Ferizaj

E premte e zezë me tre viktima! Si u gjetën tre burrat pajetë?

Foto ilustruese Policia e Kosovës ka nisur hetimet për tri raste të vdekjes që kanë ndodhur të premten, ku dy kanë ndodhur në Ferizaj dhe...

EMRI+FOTO/ I zhdukur prej 10 ditësh, gjendet trupi i pajetë i të moshuarit

Policia e Kosovës ka njoftuar se ka gjetur trupin e pajetë të 91-vjeçarit, Ilaz Sejdiut i cili ishte shpallur i zhdukur prej ditësh. I moshuari...

Nxorrën thikat dhe sulmuan policët, arrestohen 4 persona

Policia e Kosovës ka njoftuar për një sulm ndaj punonjësve të saj ka ndodhur në Ferizaj. Bëhet me dije se njësia e policisë gjatë kontrollit...

Zhduken dy vajza, policia në kërkim të tyre

Dy vajza janë raportuar të zhdukura nga Policia e Kosovës këtë të enjte. Sipas njoftimit, në Ferizaj është raportuar se një e mitur është larguar...

Makina merr flakë në lëvizje, zjarrfikësit mbërrijnë në vendngjarje

Një makinë është përfshirë nga flakët në orët e para të mëngjesit të sotëm në fshatin Sojevë të Ferizajt në Kosovë. “Sot, rreth orës 01:43...

Përmbyset zetori plot me dru, ndërron jetë shoferi

Mbrëmjen e djeshme ka humbur jetën një person në fshatin Pleshinë të Ferizajt pasi traktori me të cilin po lëvizte u përmbys duke i...

Arrestohet avokati Besnik Berisha

Avokati Besnik Berisha është arrestuar mëngjesin e kësaj të enjte nën dyshimin për tri vepra penale bashkë me tre persona të tjerë me inicialet...

Ra nga lartësia! Një i vdekur në vendin e punës

Një person ka vdekur të hënën në vendin e tij të punës. Sipas Policisë së Kosovës, viktima ka rënë në rrethana ende të panjohura...

Nxënësja bie nga kati i dytë i shkollës

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se një nxënëse në rrethana të panjohura ka rënë nga kati i dytë i shkollës, me ç’rast...

Atentat në Kosovë

Një tentim vrasje ka ndodhur ditën e shtunë në Ferizaj. Siç njofton Policia, një person derisa ishte në veturë është sulmuar me armë zjarri nga...

Latest news

/5pyetjet.al