-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

flet

U tha se janë zënë gjatë xhirimeve? Regjisori i filmit flet për raportin Olta-Luiz

Dy protagonistët e spektaklit televiziv "BBV2" nuk kanë pasur raporte aspak të mira.  Megjithatë, pas daljes nga shtëpia ata i përmirësuan marrëdhëniet, madje surprizuan...

“Po iknim në shtëpi, na qëlluan me breshëri”, flet shoku i Fatjon Dervishit

Të tjera detaje janë zbardhur në lidhje me vrasjen e Fatjon Dervishit pak pas mesnate në Durrës. Viktima është banor i zonës Katund Sukth...

VIDEO/ UEFA “flet” shqip dhe publikon videon emocionuese për Armando Brojën

Armando Broja u rikthyer në fushë pas 287 ditësh mungese. Te Shqipëria e presin krahëhapur për ndeshjen e radhës në tetor ndaj Republikës së...

Kush e nxiti për videon me Gjicin? Alma Kaçi i rrëfen të gjitha

Në një rrëfim ekskluziv për gazetarin Edison Vatnikaj, Alma Kaçi, vajza e videos erotike me ish-kryebashkiakun e Kukësit, Safet Gjici ka treguar të vërtetat...

A do ta japë dorëheqjen trajneri polak pas humbjes me Shqipërinë? Përgjigjet Santos

Humbja përballë Shqipërisë ka komplikuar ndjeshëm pozitat e Polonisë në grupin e saj kualifikues të EURO 2024. Dhe zërat për shkarkimin e trajnerit Fernando...

Hashim Thaçi flet nga burgu për familjen, Ramën dhe Kosovën!

Pas afro tri vitesh që nga arrestimi i tij nga Dhomat e Specializuara në Hagë, "Nacionalja" ka realizuar një intervistë ekskluzive me ish-Presidentin e...

I nguli thikën 68-vjeçarit në Vaun e Dejës, flet 21-vjeçarja: Isha vetëm, ja pse e bëra!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mbrëmjen e djeshme në Vaun e Dejës, pasi një 21-vjeçare goditi me thikë një të moshuar, pasi ky...

Flet i afërmi i 12-vjeçares që u vetëvar në Pogradec: Në 5 vite vetëm njëherë e takoi të ëmën!

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur mesditën e sotme në Pogradec, ku një 12-vjeçare dyshohet se i ka dhënë fund jetës ndërsa është gjetur...

I akuzuar për vrasjen e tifozit grek, zbardhet dëshmia e shqiptarit: Ja pse e mbaja thikën!

Rreth 100 tifozë kroatë të futbollit, mes tyre dhe një shqiptar, kanë dalë para Gjykatës në Athinë, pasi dyshohen si të përfshirë në përleshjen...

Pas sherrit në xhirimet e filmit, Olta flet për “armiqësinë” me Luizin!

Aktorja e njohur Olta Gixhari dhe këngëtari Luiz Ejlli ishin ndër konkurrentët më të përfolur të “Big Brother Vip”, teksa gjatë qëndrimit në këtë...

Latest news

/5pyetjet.al