-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Gjykata e Durrësit

Burg pa afat gjyshit, fshehu nipin, nuk pranon të tregojë ku e çoi

Gjykata e Durrësit ka caktuar masës e sigurisë “arrest me burg” ndaj gjyshit të 3-vjeçarit, Rexhep Gjuni dhe vëllait të gjyshes, Arben Selaj, e...

Gjykata lë në burg 5 zyrtarët e Kadastrës së Durrësit

Gjykata e Durrësit ka lënë në fuqi masën e sigurisë arrest me burg ish-zv.drejtorin e Kadastrës, Leonard Kadrimi dhe 4 personave të tjerë, Lirim...

Hygerta Meta deklaron në gjykatë: Nëna dhe vëllai i vogël nuk ishin aty!

Tre fëmijët të cilët vranë babnë e tyre në Durrës, Pëllumb Meta kanë dalë para Gjyaktës. Hygerta ka deklaruar se vëllai i vogël dhe nëna...

FOTO/ Vranë babanë, paraqiten në Gjykatën e Durrësit 3 fëmijët

Tre fëmijët të cilën akuzohen për vrasjen e babait të tyre kanë mbërritur në Gjykatën e Durrësit. Hysen, Hygerta dhe Amarildo Meta dalin sot para...

Qëlloi me armë zjarri mbi fqinjin, kyçet brenda 50-vjeçari

Gjykata e Durrësit ka lënë arrest me burg për 50-vjeçarin Gentian Kuqi që qëlloi me armë zjarri mbi fqinjin e tij. Ngjarja ndodhi mbrëmjen e...

Mark Frrokun e presin me puthje dhe përqafime: Mua më sulmuan!

Lirohet ish-deputeti Mark Frroku dhe 7 personat e tjerë të arrestuar pasditen e së dielës. Prokuroria e Durrësit kërkoi masën “Detyrim paraqitje” për 8...

Gjykata e Durrësit çon Fredi Belerin në Gjykatën e Lartë, Dule: Vendim politik!

Gjykata e Durrësit ia kalon të drejtën Gjykatës së Lartë për të vendosur për Fredi Belerin. Mesditën e sotme kjo gjykatë shpalli mos kompetencë duke...

Kë do të vriste në Durrës? Gjykata kyç në burg mikun e “Rrumit të Shijakut”

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg Aldi Mustafën, i cili u arrestua tre ditë më parë pasi po lëvizte me armë pa leje...

Lëvizja e re e Fredi Belerit për të dalë nga burgu

Kryetari i zgjedhur i bashkisë Himarë nuk heq dorë nga tentativat për të dalë nga qelia me qëllim që të betohet. Fredi Beleri ka...

I dogji lokalin Noizyt, burg pa afat për kushëririn

Gjykata e Durrësit ka lënë në burg pa afat kushëririn që i dogji lokalin këngëtarit të njohur, Noizy. Eraldo Musteqja akuzohet për djegien dy...

Latest news

/5pyetjet.al