-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

greke

Mediat greke: Frika për konflikt në Egje, Turqia po zhvillon raketa hipersonike!

Mediat greke shkruajnë se turqit po zhvillojnë raketa hipersonike, një gjeneratë e re raketash dhe një lloj arme e re që nuk mund të...

Latest news

/5pyetjet.al