-sidi education-spot_img
8.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

grua

Kosovë, ndizen qirinj për vrasjen tronditëse të nënës së tre fëmijëve

Në Pejë mbrëmë janë ndezur qirinj në nderim dhe kujtim të jetës së Gjyljeta Ukellit, e cila u vra sot në mëngjes nga bashkëshorti...

Plumba brenda zyrës, si u vra gruaja nga ish-burri?

Një ngjarje e rëndë ka tronditur sot Kosovën. Në Qendrën për Punë Sociale në Ferizaj është vrarë një grua dhe një burrë është plagosur. “Me...

Gruaja i jep fund jetës në Fier

Paraditen e sotme në Spitalin Rajonal Fier është paraqitur për ndihmë mjekësore V. D. rreth 60 vjeçe banuese në fshatin Hasturkas, njësia administrative Libofshë,...

Piu detergjent, e moshuara vdes në QSUT

Një e moshuar ka ndërruar jetë pasi ka konsumuar detergjent. Ngjarja ka ndodhur ditën e djeshme dhe e moshuara është dërguar në Spitalin “Nënë...

Gjirokastër/ Gjendet një grua e mbytur në liqen

Një grua është gjetur e mbytur mëngjesin e sotëm në liqenin e Viroit, Gjirokastër. Trupi i saj u spikat nga disa kalimtarë të cilët lajmëruan...

Gjermani/ 65-vjeçarja merr ‘peng’ spitalin, policia e plagos me armë

Përplasja prej disa orësh brenda një spitali në Aachen në Gjermaninë perëndimore mori fund të hënën vonë, kur policia mposhti një grua 65-vjeçare që...

U ekzekutua me kallashnikov/ Kush ishte biznesmeni grek i martuar me një shqiptare?

Një biznesmen i njohur grek, Christos Gialia u ekzekutua ditën e sotme me breshëri plumbash në Mandara, ku më pas autorët i vunë flakën...

E rëndë! Gruaja gjendet e vdekur në oborrin e shtëpisë

Një grua është gjetur pa shenja jete në shtëpinë e saj në fshatin Dardhishtë të Obiliq, Kosovë. Policia ka njoftuar se rasti ka ndodhur dje...

Vajza po flinte, burrë e grua gjenden të vdekur brenda në shtëpi

Një burrë dhe një grua u gjetën të vdekur në një shtëpi në Itali, në provincën e Salernos. Policia po heton rastin. Nuk përjashtohet asnjë...

VIDEO-Momenti kur partneri hedh trupin e gruas shtatzënë shqiptare

Faktet e reja që kanë dalë në dritë për rastin e femicidit në Selanik ku u vra një grua shtatzënë shqiptare nga partneri janë...

Latest news

/5pyetjet.al