-sidi education-spot_img
31.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Ksamili

Media britanike i bën ‘jehonë’ plazheve të Sarandës

Media britanike Birmingham Live ka shkruar një artikull për bregdetin e Sarandës duke e klasifikuar si një vend shumë të bukur dhe të nënvlerësuar...

Mediat aziatike për Sarandën: Perla e fshehur

Shqipëria vijojnë të tërheqin vëmendjen e mediave dhe agjencive të ndryshme, edhe përtej Europës. “Tourist Secrets” me qendër në Singapor i ka kushtuar një artikull...

“Ksamili i pisët” italiani nuk e kursen komentuesin: Saranda do të jetë Mykonosi i ri

Rocco Cannavino kuzhinieri i famshëm italian, i njohur me emrin Zio Rocco po shijon pushimet në Shqipëri ku ka ndarë dhe foto në rrjetet...

Mediat e huaja: Ksamili, “Maldivet e Evropës” një vend i nënvlerësuar ballkanik

Vijojnë mediat e huaja që i bëjnë jehonë bukurive natyrore shqiptare dhe Shqipërisë si një destinacion turistik i pazbuluar. "Sado e çuditshme që të tingëllojë,...

Socialistët 150 milionë Lekë për të “blerë” Ksamilin

Ksamili është një nga perlat e Shqipërisë, por që shteti nuk është kujtuar, ose edhe kur i ka rënë ndërmend që ekziston ka qenë...

Media britanike: Harroni Maldivet! Shkoni në Ksamil

Media britanike “The Sun” u ka kushtuar një artikull bukurive të Shqipërisë duke e cilësuar Maldivet e Europës. Prestigjozja u sugjeron britanikëve ta vizitojnë...

Mediat spanjolle: Shqipëria destinacioni perfekt për pushime

Kroacia e re, rivalja e Greqisë apo sekreti i fundit i Europës janë disa nga epitetet me të cilat përshkruhet Shqipëria në një prej...

Latest news

/5pyetjet.al