-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

lecce

Ylber Ramadani probleme me shëndetin, lojtari i shpëton operacionit

Ylber Ramadani ka kaluar një pasi një infeksion në qafë i jepte probleme në frymëmarrje. Klubi i Serie A bën me dije se mesfushori...

Lufta për mbijetesë! Lecce ‘gjunjëzon’ Sassuolo-n e Bajramit dhe Kumbullës

Serie A e futbollit italian është duke luajtur ditën e sotme raundin e 33-të. Duke mbetur dhe pak javë nga mbyllja e sezonit, të...

Po shkëlqen në Itali, Ramadani kthen sytë nga Europiani: Do bëjmë surprizën

Ylber Ramadani po bën një debutim fantastik në Itali në sezonin e tij të parë[ me Leccen. Performanca të larta në fushë dhe gjithnjë e...

VIDEO/ Gol për kopertinë, Ylber Ramadani e bën sefte në Itali

Një super gol kuqezi në Serie A. Ylber Ramadani e ka bërë sefte në kampionatin elitar italian të futbollit. Mesfushori shqiptar shënoi në minutën...

Ramadani në radarët e Interit, Lecce “fërkon duart”

Ylber Ramadani në sezonin e tij të parë në Itali nuk di të ndalet. Deri më tani nuk e njeh stolin, plot 11 ndeshje...

Roma rikthehet te triumfi, Lecce numëron ndeshjen e tetë pa fitore

Roma përmbys Leccen në “Olimpico” dhe rikthehet te triumfi në Serie A, teksa skuadra e D’Aversa-s numëron ndeshjen e tetë pa fitore në kampionat. Ekipi...

Fitore minimaliste në Torino, Juventus “kënaqet” me një gol kundër Lecce-s

Juventusi ka fituar minimalisht 1-0 ndaj Lecces në stadiumin "Alliaz". Ndeshja nisi më një ritëm të qetë, me dy skuadrat që luanin një lojë...

Klubi i Serie A ofertë Thomas Strakoshës, gardiani kuqezi drejt rikthimit në Itali

Lojtarët e Kombëtares janë në qendër të merkatos, duke pasur oferta nga klube të ndryshme. Përtej Adriatikut bëjnë me dije se Lecce në Serie...

Fitore në “frymën e fundit” për Interin, Inzaghi “gozhdon” në stol Asllanin

Pas Milanit edhe Interi e ka nisur me fitore kampionatin. Zikaltrit triumfuan me një gol në minutën e fundit të shtesës në transfertë ndaj...

Tronditet Italia! Presidentit të klubit të njohur i çojnë kokën e derrit

Italia është tronditur nga një kërcënim që i është bërë presidentit të klubit të Lecce-s, Saverio Sticchi Damiani. Një kokë derri e prerë u gjet...

Latest news

/5pyetjet.al