-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Lediona dhe Juli plan djallëzor: Silvin fute mes çiftit Ilnisa-Meriton

Kryesoret

Aktori Jul Deda së bashku me gazetaren Lediona Xheladinaj kanë thurur një plan në “Big Brother” për të hapur probleme në çiftin Meriton-Ilnisa.

Lediona u shpreh se Silivi i cili është një nga 3 banorët me të rinj ka shumë besim te ajo ndërsa Juli mendoi se do ishte ide e mirë ta fusnin mes çiftit.
Lediona: Silvi ka shumë besim tek unë dhe nuk e di përse

Juli: Meritonit dhe Inisës se ta jap unë besimin. I tham unë nesër do merresh vetëm me çiftin dhe mos u merr me 100 gjëra, i çmend ai këta se është edhe i gjatë

Juli: Thuaj nesër që do të flas pak me Julin

Lediona: Po pse ti them do flas me Julin se i them vetë unë

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit