-sidi education-spot_img
27.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

mbylli

Bastet, Shyti në “5 Pyetjet”: Shteti nuk i mbylli, por i shpalli të paligjshme!

Drejtuesi i shoqatës së basteve, Artan Shyti, i ftuar në “5 Pyetjet” nga Ilir Babaramo, u shpreh se, mbyllja e basteve sportive nuk ishte...

Bardhi publikon videon: Kush ia mbylli gojën Ramës për SPAK-un?

Deputeti PD-së, Gazment Bardhi ka publikuar një video të kryeministrit Rama së fundmi dhe një vit më parë ku tregon sipas tij, diferencën në...

Latest news

/5pyetjet.al