-sidi education-spot_img
19.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

pajisje

SHBA i dhuron Shqipërisë pajisje sigurie për burgjet me vlerë 110 mijë dollarë

Ambasada e SHBA i ka dhuruar drejtorisë shqiptare të Burgjeve pajisje me vlerë 110 000 dollarë që do shërbejnë për sigurinë dhe komunikimin në...

Latest news

/5pyetjet.al