-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

partizani

Berisha me dhëndrin sërish përballë Irena Gjokës: Na nxirrni nga shtëpia!

Sali Berisha dhe dhëndri i tij  Jamarbër Malltezi i janë drejtuar Gjykatës së Posaçme për ndryshimin e masës së sigurisë, arrest shtëpie. Berisha dhe Malltezi...

Laçi i prish punë Partizanit, Shehi: Kartoni i kuq ndikoj shumë

Laçi mori një barazim të vyer 1-1 përballë Partizanit, duke ngritur një tjetër pengesë për kryeqytetasit. Paçka se për më shumë se 70 minuta Laçi...

Shtyhet gjyqi për Berishën, avokati: Sebepi pa lidhje i prokurorëve të SPAK-ut

Shtyhet sërish vendimi për ankimin e Sali Berishës për t’u lejuar që të marrë pjesë ne seancat parlamentare të Kuvendit. Avokati Genci Gjokutaj shigjetoi...

Egnatia disfatë ndaj Skënderbeut, Partizani bie në Durrës, ‘fërkon duart’ Vllaznia

Një moment për tu harruar është ai që po kalon kryesuesja e Superiores, Egnatia. Skuadra nga Rrogozhina pësoi një disfatë ditën e sotme në Korçë...

Dy vendime të rëndësishme për fatin e Berishës

Sot është një ditë mjaft e rëndësishme për fatin e Sali Berishës. Sytë do të jenë nga dy gjykata, Kushtetuesja dhe e Posaçmja. Ish-kryeministri...

Shtyhet vendimi për Berishën, avokati: Kemi ekspertizën që zbulon të vërtetën

Është shtyrë sërish seanca për ish-Kryeministrin, Sali Berisha dhe Jamarbër Malltezi për në datë 12 mars, ora 15:00. Avokatët kërkuan kohë të njihen me informacionin...

Liri apo burg në shtëpi? Në 15 mars vendimi për Berishën dhe dhëndrin

Shtyhet seanca për ish-kryeministrin Berisha dhe dhëndrin e tij Jamarbër Malltezi për në datë 12 mars ora 15:00. Avokatët kërkuan kohë të njihen me...

90 mijë € dhe mbiemri i tretë/ Avokati: Ja çfarë fsheh gjyqtarja e dosjes së Berishës

Prej ditësh në Tiranë po lakohet në media dhe paralajmërohet zbulimi i detajeve të dyshimta për të shkuarën e gjyqtares që ka në dorë...

“Plas” keq tek Tirana pas derbit, Ahmataj dhe Halili takim me tone të larta

Një situatë aspak e qetë ka mbërthyer klubin e Tiranës, pas disfatës në derbi duket se rrugët mes trajnerit Julian Ahmataj dhe bardhebluve janë...

Vllaznia tregon forcën, mposht 2-1 kryesuesit e Egnatias

Vllaznia fiton 2-1 ndaj Egnatias në shtëpi, në përballjen e javës së 24 të Superiores. Shkodranët e filluan ndeshjen me “marshin e pestë” dhe...

Latest news

/5pyetjet.al