-sidi education-spot_img
0.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

patos

E rëndë! Familjarët gjejnë 80-vjeçarin të vdekur në kasolle

Një ngjarje e rëndë është regjistruar pasditen e sotme në fshatin Ruzhdie të Patosit. Shtetasi me inicialet N.D., rreth 80 vjeç, është gjetur nga...

Kokainë, euro dhe paund me vete, arrestohet shitësi i drogës

Si pasojë e shitjes së lëndëve narkotike ka përfunduar në pranga një 33-vjeçar në qytetin e Patosit. Siç njofton policia, 33-vjeçari K.O., banues në Ballsh,...

3 ambulanca mbërritën në vendin e ngjarjes, kush u përfshi në aksidentin në Fier?

Një aksident është regjistruar mbrëmjen e sotme rreth orës 21:20, në vendin e quajtur "Kthesa e Patosit", në Fier. Mësohet se automjeti tip "Benz" me...

Fieri qendra e basteve, 4 të arrestuar, 2 të tjerë në gjendje të lirë

Qyteti i Fierit është kthyer në një qendër për vendosjen e basteve sportive. Sipas asaj që raportohet, në Fier dhe në Patos janë kapur në...

Zjarri në Patos pranë nënstacionit, OSHEE: Stakohet energjia elektrike

Disa vatra zjarri vijojnë të përhapen masivisht në rrethinat e Fierit dhe njëra prej tyre shumë pranë nënstacionit të OSHEE. Vet OSHEE njofton se për...

E rëndë në Patos, 63-vjeçarja gjendet e vdekur në shtëpi

Një grua është gjetur e vdekur në banesën e saj në Patos. Sipas burimeve zyrtare, në lagjen “1 Maji” në Patos është gjetur e...

Policia asgjëson 250 bimë kanabis në Patos, në pranga babë e bir

Ditën e sotme policia e Fierit ka bërë të mundur asgjësimin e 250 bimëve narkotike të mbjella në Patos. Nga ky operacion ranë në pranga...

Zhduket nga banesa 14-vjeçarja në Patos, babai ngre alarmin në polici

Një vajzë e mitur është larguar nga banesa e saj në Patos. Ka qenë babai i 14-vjeçares ai që ka denoncuar rastin në komisariatin...

Shpërthen bombola brenda në shtëpi! Tre të plagosur

Tre persona janë plagosur në Patos pas shpërthimit të një bombole gazi brenda në shtëpi. Ngjarja ka ndodhur në orët e para të mëngjesit...

Aksident në aksin Fier-Patos, makina përplaset me autobusin

Një aksident ka ndodhur ditën e sotme në aksin rrugor "Fier-Patos" një autobus me drejtues shtetasin A. T 58 vjeç, banues në Fier, është...

Latest news

/5pyetjet.al