-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

pellumb seferi

“5Pyetjet.al” brenda takimit “sekret”! Drejtuesi: Basha në lojë, do që të rikthehet

Larg reagimeve për ngjarjet e fundit, me afrimin e zgjedhjeve të 14 Majit, Lulzim Basha që në gjykatë ende figuron kryetar i PD-së është...

“Njerëzit ishin të kërcënuar”, Seferi: Në Vorë pashë bashkëpunimin Berisha, Meta, Rama

Kreu i degës 8 të PD-së në Tiranë, Pëllumb Seferi ka deklaruar se në Vorë kanë qenë të frikësuar dhe ka pasur gjithashtu dhe...

Latest news

/5pyetjet.al