-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

polumbarët

E hodhën në det? “Kemi një pistë…”! Ku ndodhet Ervis Martinaj?

Ministri i Brendshëm Taulant Balla deklaroi se polumbarët e RENEA kanë kërkuar për gati 2 muaj në det për trupin e Ervis Martinajt, por...

Tre të rinj vdiqën! VIDEO-Momenti kur nxirret makina nga lumi

Mediat italiane publikojnë pamje të vendit se ku ndodhi aksidenti tragjik që vdiqën tre të rinj, mes tyre dy shqiptarë. Polumbarët kanë nxjerrë nga...

Vijojnë kërkimet për 26-vjeçarin Mateo Lika

Polumbarët dhe policia vijojnë me kërkimet në lumin Seman pas zhdukjes së 26-vjeçarit Mateo Lika në Urën e Mbrostarit në Fier. Kjo është dita e...

Një javë nga mbytja e 10-vjeçarit, babai i tij: Nuk kanë aparaturat e duhura për kërkimin e trupit

Sot është bërë plot një javë nga mbytja e 10-vjeçarit në lumin Fan, në Mirditë. Polumbarët janë vënë në kërkim për gjetje e trupit...

Latest news

/5pyetjet.al