-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

probleme

Shiu dhe erërat e forta sjellin problemet e para me energjinë elektrike

Më shumë se 40 fshatra të juglindjes së vendit nga mëngjesi i ditës së sotme janë pa energji elektrike. Shkak janë bërë kushtet e...

Plagosja në Tiranë, autori me probleme depresive, policia: Po komunikojmë me familjarët

Drejtori i Policisë së Tiranës, Tonin Vocaj në një komunikim për mediat dha detaje në lidhje me autorin që plagosi me armë zjarri efektivin...

Probleme me burrin, 40-vjeçarja nga Bilishti tenton vetëvrasjen

Një 40-vjeçare nga Bilishti ka tentuar të vrasë veten duke konsumuar një sasi ilaçesh. Ajo është dërguar në spitalin e Bilishtit, ndërsa për shkak të...

Probleme me sistemin e pompave, një pjesë e Shkodrës pa ujë

Një pjesë e qytetit të Shkodrës raportohet se po përballet prej mëngjesit të sotëm me probleme me furnizimin me ujë, për shkak të një...

Konsumoni ujë shumë të ftohtë? Ja dëmet në shëndet që mund të shkaktojë

Temperaturat e larta, sidomos ato që kemi përjetuar gjatë këtyre ditëve, mund t’ju shtyjnë që të konsumoni ujin shumë të ftohtë, gjë e cila...

Putin pranon problemet ekonomike të Rusisë

Presidenti rus, Vladimir Putin ka folur rreth situatës ekonomike të Rusisë teksa u shfaq përmes një videolidhjeje në samitin e BRICS-it. Putin u shpreh se...

Probleme me shëndetin, zbulohet sëmundja që vuan Enrique Iglesias

Enrique Iglesias së fundmi po përballet me disa vështirësi me shëndetin. Tashmë është bërë i ditur problemi shëndetësor i këngëtarit, pas një raportimi të Marca....

Shfaqi probleme gjatë ngjitjes në Manastirin e Shën Marisë, shpëtohet 45-vjeçarja

Policia pasditen e sotme ka bërë të mundur shpëtimin e një 45-vjeçare e cila kishte mbetur në malin e Milesë te manastiri i Shën...

VIDEO/ Juglindja e vendit përfshihet nga reshje shiu, probleme me energjinë elektrike

Mbrëmjen e sotme është përfshirë nga reshje shiu për disa minuta juglindjen e vendit. Për shkak të reshjeve të shiut dhe erës dhjetëra fshatra në...

VOA: Durrësi probleme nga ujërat e zeza, një “bombë” ekologjike që bie ndesh me planet e qeverisë

Dhjetëra milionë dollarë të injektuar në Ujësjellësin e Durrësit nuk e kanë zgjidhur problemin e shkarkimit e ujërave të zeza në det, një "bombë"...

Latest news

/5pyetjet.al