-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

RAI 3

Berisha: Rai 3 dhe BILD kanë ngritur alarmin se Shqipëria është narkoshtet

Ish-kryeministri Sali Berisha ka folur sot gjatë tubimit poshtë shtëpisë së tij për investigimet e BILD dhe Rai 3 në Shqipëri ku dhe e...

Intervista e Ramës në RAI 3, Spahiu: Përfshirja e Ahmetajt skandaloze!

Juristi Kreshnik Spahiu i ftuar në emisionin "5 Pyetjet" nga Babaramo ka folur për marrëveshjen e Italisë dhe Shqipërisë dhe reportazhin e RAI 3. Sipas...

Shqipëria narkoshet? Dervishi te ‘5 Pyetjet’: Po ndahet pushteti me krimin, kullat kush po i ble?

Gazetari Ferdinand Dervishi ka folur për cilësimin që iu bë Shqipërisë si narko-shtet. Ai është shprehur të "5 Pyetjet" se ka me të vërtetë shumë...

Emisioni i RAI 3, grupi i PD kërkesë zyrtare për mocion me debat në Kuvend

Gazment Bardhi, në emër të Grupit Parlamentar të Partisë Demokratike, i është drejtuar Kuvendit me kërkesë për mocion me debat, pas publikimit të pjesës...

‘Kush ju katandisi kështu?’, Rama i tregon gazetarit fotot e dhunës: Burimet tuaja…

Kryeministri Edi Rama gjatë intervistës për RAI 3 i ka treguar gazetarit italian Giorgio Mottola një foto të tij të vjetër ku ka qenë...

Trafikantë në zyrën e Ramës? Ja si i përgjigjet Rama gazetarit të RAI 3

Kryeministri Edi Rama, gjatë intervistës për gazetarin italian Giorgio Mottola, nga emisioni investigativ “Report” në Rai3, është pyetur edhe për një akuzë të rëndë...

Rama iu përgjigjet akuzave të Ahmetajt: Flasin pasi të ndenjurat nuk ua ngroh më karrigia e pushtetit

Edi Rama në emisionin e RAI 3 iu është kundërpërgjigjur akuzave të ish-zëvendëskryeministrit Arben Ahmetaj i cili u shpreh se kriminelët marrin funde nga...

LIVE/ Rama flet për akuzat ndaj Olsit: Fajësohet vetëm së është vëllai im

Kryeministri Edi Rama ka folur në intervistën e dhënë për RAI 3 ka shpjeguar dhe akuzat ndaj vëllait të tij, Olsi Rama. Ai shprehu se...

LIVE-Rama për RAI-3 sqaron ndërtimin e gradaçelave: Do të ketë dhe më shumë

Rai3: Po, në Tiranë, 20 për qind e apartamenteve janë bosh. Rama: Kush e thotë? Rai3: Të dhënat zyrtare. Rama: Jo, nuk është e vërtetë. Rai3: Të dhënat...

LIVE-Rama për RAI 3: Emisioni investigativ kishte gënjeshtra

Kryeministri Edi Rama në intervistën për televizionin RAI 3, foli për arsyet se përse emisioni investigativ i RAI 3 për Shqipërinë dhe qendrat e...

Latest news

/5pyetjet.al