-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

rendi i dites

Bardhi kërkesë Kuvendit: “Zgjedhorja” të futet në rendin e ditës

Kreu i Grupit Parlamentar të PD-së, Gazmend Bardhi për mes një letër drejtuar kryeparlamentares, Lindita Nikolla ka kërkuar ndryshimin e rendit të ditës duke...

Bardhi kërkesë Nikollës: Shkele Kushtetutën, anulo votimin

Deputeti i Partisë Demokratike Gazment Bardhi i është drejtuar me një kërkesë kryetares së Kuvendit, Lindita Nikolla dhe Komisionit të Votimit për të anuluar...

Investimet strategjike në Kuvend, deputeti i PD interpelancë me Ramën

Do të nisë në 10:00 seanca e kësaj të enjteje në Kuvend, ku ndër të tjera është parashikuar të zhvillohet interpelanca e kërkuar nga...

Rendi i ditës në Kuvend, pagat e punonjësve të drejtësisë në qendër të vëmendjes

Në orën 10:00 do të nisë seanca e radhës në Kuvend, ku ndër të tjera do të diskutohet raporti vjetor i veprimtarisë së Agjencisë...

Latest news

/5pyetjet.al