-sidi education-spot_img
19.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

rrogozhina

Egnatia kampione, trajneri: Titulli, merkato dhe Champions League

Rrogozhina në festë. Egnatia fitoi titullin kampion të kampionatit dhe do të përfaqësojë Shqipërinë në Champions League. Trajneri Edlir Tetova u shpreh se nuk kishin...

Aksident në aksin “Elbasan-Rrogozhinë”, detaje…

Një aksident është regjistruar këtë mbrëmje në aksin rrugor “Elbasan-Rrogozhinë”, në fshatin Karinë. Mësohet se automjeti me drejtues 57-vjeçarin me inicialet S. S., banues në...

Kapiteni vdiq në fushë/ Agjenti i Dwamenas: Ai besonte në Zot, jo në shkencë

Vdekja tragjike në fushë e Raphael Dwamena bëri bujë në të gjithë botën. Ndoshta ajo do të shërbejë si pikënisja për masa më strikte...

Ra në fushë dhe vdiq! 25 minutat e fundit të jetës së kapitenit të Egnatias

Tragjedi! Futbollisti i Egnatias Rafael Dwamena ka ndërruar jetë në spital. 28-vjeçari ra pa ndjenja në fushën e lojës në minutën e 25-të në...

Futbolli shqiptar në zi! Vdes në fushë sulmuesi i Egnatias

Tragjedi në futbollin shqiptar. Sulmuesi ganez i ekipit të Egnatias, Tafael Duamena ndërroi jetë ditën e sotme në ndeshjen përballë Partizanit. Ishte minuta e...

Fshihej në pyll në Kavajë! Arrestohet i dënuari me 10 vite burg

Një 41-vjeçar në kërkim, i cili është i dënuar me 10 vite burgim, është arrestuar nga policia në Kavajë pas informacioneve të marra në...

“Luajmë me klubin nga Rrogozhina”, Interi zyrtarizon miqësoren me Egnatian

Interi do të presë në një miqësore skuadrën e Egnatias në Itali. Lajmi i publikuar prej ditësh, tashmë është zyrtarizuar edhe nga vetë klubi...

Humbi Rrogozhinën, kandidati i Berishës: Më mundi shteti

Kandidati i koalicionit "Bashkë Fitojmë" për bashkinë e Rrogozhinës, Shkëlqim Hoxha ka reaguar për herë të parë pas humbjes në zgjedhjet lokale të mbajtura...

Fitoi bashkinë! Rama: E morëm mësimin nga Rrogozhina

Kryetari i PS-së, Edi Rama ka përgëzuar kandidatin e tij, Edison Memolla për fitoren në Rrogozhinë ditën e diel. Kryeministri shkruan se socialistët nxorën...

Humbi Rrogozhinën, Berisha: PS i vodhi! Tani protesta të fuqishme

Ish-kryeministri Sali Berisha ka reaguar për herë të parë pas humbjes në Rrogozhinë, ku Edison Memolla fitoi përballë demokratit Shkëlqim Hoxha. Berisha akuzoi pushtetin...

Latest news

/5pyetjet.al