-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Aksident në aksin “Elbasan-Rrogozhinë”, detaje…

Kryesoret

Një aksident është regjistruar këtë mbrëmje në aksin rrugor “Elbasan-Rrogozhinë”, në fshatin Karinë.

Mësohet se automjeti me drejtues 57-vjeçarin me inicialet S. S., banues në Elbasan është përplasur me mbrojtësen metalike të rrugës.

Nga përplasja është dëmtuar 57-vjeçari dhe ndodhet në kujdesin e mjekëve, jashtë rrezikut për jetën.

Grupi hetimor po punon për përcaktimin e shkaqeve të aksidentit.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit