-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Rruga e Arbrit

Furgoni me pasagjerë aksidentohet në Rrugën e Arbrit

Një furgon me pasagjerë sot në rrugën e Arbrit është aksidentuar. Furgoni ka dalë nga rruga në Bastar Murrizë. Ende nuk dihet nëse ka persona...

Makinat në rrezik nga gurët në Rrugën e Arbrit

Rikthimi i reshjeve të shiut ka rritur rrezikun e bllokimit të qarkullimit në rrugën e Arbrit. Masivi i dheut në malin pranë tunelit të Murrizit...

Rihapet pas 20 orësh Rruga e Arbrit

Rihapet qarkullimi në Rrugën e Arbrit. Pas gati 20 orësh ka filluar lëvizja e makinave në të dy krahët e rrugës, një arterie mjaft...

Shembet mali, bllokohet Rruga e Arbrit

Mesditën e sotme Rruga e Arbrit është bllokuar. Qarkullimi është ndaluar pranë Qafës së Murrizit, ku ka rrëshqitur një masiv shkëmbor nga mali. Punonjësit e...

Rama “kërcënon” dibranët me Rrugën e Arbrit: E keni vetë në dorë në 6 mars

Kryeministri Edi Rama ishte sot në Peshkopi për të kërkuar mbështetjen e qytetarëve për kandidatin socialist për zgjedhjet e 6 marsit. Ai tha se...

Rruga e Arbrit hapet pas 24 orësh

Pas 24 orësh është hapur Rruga e Arbrit. Paraditen e djeshme aksi u bllokua për shkak të reshjeve të dëborës, ndërsa vetëm sot është...

Rruga e Arbrit në dorë të Zotit, e mbyllur prej 24 orësh

Rruga e Arbrit, një prej arterieve kryesore të lëvizjes në vend vijon që të jetë e bllokuar prej 24 orësh për shkak të dëborës...

Moti i keq mbyll Rrugën e Arbrit

Moti i ftohtë ka ndryshuar mëngjesin e sotëm, duke sjellë reshje të dendura dëbore në Dibër dhe Kukës. Reshjet intensive të dëborës kanë zbardhur...

Latest news

/5pyetjet.al