-sidi education-spot_img
10.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

shaka

“Elvanaaaaaa!”, Ermal Mamaqit i kushton rëndë shakaja ndaj këngëtares: Kjo video kushtoi…

Ermal Mamaqi ka publikuar një video nga xhirimet e “Dy gisht mjaltë 2” me Elvana Gjatën. Teksa Elvana shfaqet e përqëndruar në telefon, Ermali bërtet....

“Ik more andej”, Ronaldo e tepron me shakanë, planifikon “grabitje” në dyqanin e Antonela Berishës

Ronaldo Sharka e ka tepruar me një shaka dhe kamër të fshehtë të organizuar për Antonela Berishën. Ronaldo së bashku me Erjola Doçin planifikuan një...

Obama shaka me Biden, shpërthejnë të qeshurat në Shtëpinë e Bardhë

Ish-presidenti amerikan Barack Obama, pas 5 vitesh u rikthye në Shtëpinë e Bardhë, në 12 vjetorin e nënshkrimit të një marrëveshje që lidhet me...

Latest news

/5pyetjet.al