-sidi education-spot_img
33.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

“Ik more andej”, Ronaldo e tepron me shakanë, planifikon “grabitje” në dyqanin e Antonela Berishës

Kryesoret

Ronaldo Sharka e ka tepruar me një shaka dhe kamër të fshehtë të organizuar për Antonela Berishën.

Ronaldo së bashku me Erjola Doçin planifikuan një kamera të fshehtë ku do të zhvillohej një grabitje në momentin që moderatorja të ishte në dyqanin e Antonelës.

Erjola po provonte fustanet kur në dyqan futet një djalë me maskë, Arbri i cili është aktori të cilin e kanë “punësuar” Doçi dhe Ronaldo.

“Grabitësi” po përpiqej të merrte gjithçka që mundej nga të dyja vajzat, Erjola i thotë që të merrej me Antonetën dhe iku me vrap nga dyqani.

“Mos më lër vetëm o Erjola”, dëgjohet të thotë Antoneta.

Ndërkaq Ronaldo dhe Erjola vendosin që të ndërpresin lojën e tyre, duke u futur në dyqan dhe duke shpjeguar që ishte një kamer e fshehtë.

Por kjo nuk e ka ndaluar aspak Antonetën, e cila dukej qartë që ishte në gjendje shoku, të godasë Ronaldon dhe ta quajë barbon.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit