-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

shifra

2023 dhe statistikat për Kosovën

Rritje e ulje pagash. Rritje e çmimeve. Rritje e pranisë së NATO-s në Kosovë. Rritje e sulmeve ndaj gazetarëve. Rritje e numrit të grave të vrara nga familjarë...

Vlera marramendëse që ka arritur “Barbie” në 8 javë

“Barbie” nga “Warner Bros”, ka thyer një tjetër rekord dhe këtë herë bëhet fjalë për arkën e fitimeve. Filmi prodhim i këtij viti, ka kaluar...

Fansat braktisin Luizin në “Instagram”!

“Social Top 5”, një rubrikë e emisionit “Live From Tirana” ka renditur ish-banorët e “BBV” që kanë fituar më shumë ndjekës gjatë kësaj jave. Renditja...

OKB nxjerr shifrat alarmante: Më shumë se 9 mijë civilë janë vrarë në Ukrainë!

Zyra e komisionarit të lartë për të Drejtat e Njeriut në Kombet e Bashkuara tha se 9.083 civilë ukrainas janë vrarë që nga nisja...

Sa paguhen Olta Gixhari dhe Efi Dhedhes për një postim në Instagram, lënë pas Arbanën dhe Bora Zemanin

Jeta e banorëve të “Big Brother” ka ndryshuar pas përfundimit të spektaklit. Ata po shijojnë famën dhe kontrata të majme që kanë firmosur. Në rrjetet...

Shifra marramendëse që fiton Luiz Ejlli për një postim në Instagram

Pas përfundimit të “Big Brother VIP 2” ish-banorët kanë nisur të influencojnë në rrjetet e tyre sociale, tek të cilat janë shtuar shumë ndjekës...

Sula flet me shifra: Qeveria shqiptare, më e papërgjegjshmja në rajon!

Deputeti i Partisë Demokratike, Dashnor Sula ka akuzuar qeverinë ‘Rama’ si më të papërgjegjshmen në rajon për të përballuar krizën. Në një reagim në rrjetet...

Vajzat italiane preferojnë të martohen me shqiptarë

Në 10 martesa në Itali ka të paktën një dhëndër të huaj. Këto janë të thënat e publikuar së fundmi nga Instituti i Statistikave në...

Zbulohen shifrat: Arbana Osmani më e paguara në “Instagram”, ja sa merr për një postim!

“Big Brother” është “reality” që ka bërë për vete këdo. Që në mbrëmjen e 24 dhjetorit, publiku shqiptar ka zgjedhur të preferuarit e tyre,...

Tragjike/ Shkon në mbi 41 mijë numri i viktimave nga tërmeti në Turqi dhe Siri!

41,219 njerëz kanë humbur jetën pas një tërmeti me magnitudë 7.8 ballë që tronditi Turqinë juglindore dhe Sirinë veriperëndimore më 6 shkurt, sipas zyrtarëve...

Latest news

/5pyetjet.al