-sidi education-spot_img
12.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

shitje

17-vjeçari kapet me xhepat plotë me hashash

Një 17 vjeçar është kapur me doza kanabisi të gatshme për tu shitur në lagjen “Hajro Çakërri” të Vlorës. Gjatë kontrollit fizik të adoleshentit S.B...

Shtrenjtohen sërish apartamentet në Sarandë, më pak shitje më shumë qiradhënie

Në Sarandë këtë sezon turistik po shënohet një rritje tjetër e çmimeve të apartamenteve. Në qytetin bregdetar janë drejt zhvillimit dhe përfundimit një sërë objektesh...

Konfirmohet në Angli! Broja është zyrtarisht në shitje, gati 3 oferta për sulmuesin

Pas shumë javësh spekulime dhe "thashetheme" tani është e sigurt, Chelsea ka nxjerrë në shitje Armando Brojën. "The Athletic" në Angli ka publikuar lajmin këtë...

Përdori lokalin e tij për përdorim dhe shitje droge, në pranga 27-vjeçari

Një 27-vjeçar është vënë në pranga në Korçë pasi dyshohet se përshtati dhe përdori mjedisin e lokalit të tij për shitje dhe përdorim droge. Krahas...

Magazina plot me fishekzjarre kontrabandë, arrestohen 2 persona

Policia në Tiranë ka arrestuar një 22-vjeçar me inicialet I. K., dhe një 20-vjeçar me inicialet E. D., të cilët administronin një biznes së...

Emri/ Mori makina me qira dhe i shiti 20 mijë euro, arrestohet 37-vjeçari, e pësojnë 2 zyrtarët

37-vjeçari Thanas Beko nga Elbasani përfundoi në prangat e policisë pasi shiti tre automjete që kishte marrë me qira duke i hequr GPS dhe...

Shisnin drogë në disa zona të Tiranës, arrestohen 3 persona

Policia në Tiranë ka arrestuar 3 persona të dyshuar se shisnin doza të lëndëve narkotike në zona të ndryshme të kryeqytetit. Bëhet fjalë për një...

KËMBIMI VALUTOR, me sa shitet dhe blihet euro?

Sot, më 29 tetor 2023, dollari amerikan blihet me 99.7 lekë dhe shitet me 100.6 lekë. Euro blihet me 105.3 lekë dhe shitet 106 lekë. Franga zvicerane këmbehet në...

KËMBIMI VALUTOR, me sa shiten dhe blihen monedhat sot?

Në tregun e këmbimi valutor shqiptar sot një dollar amerikan blihet me 99.6 lekë dhe shitet me 100.6 lekë. Monedha europiane do të blihet me...

KËMBIMI VALUTOR, me shitet dhe blihet euro?

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar amerikan do të blihet me 99.3 lekë dhe do të shitet me 100.3 lekë. Euro do...

Latest news

/5pyetjet.al