-sidi education-spot_img
26.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#shkodra

Plagosi 22-vjeçarin në Shkodër, kapet 27-vjeçari (Detajet)

Një 27-vjeçar ka rënë në prangat e Policisë në Shkodër, pasi gjatë një konflikti plagosi me thikë një 22-vjeçar. Lajmin e bëri të ditur Policia...

Transportonte emigrantë të paligjshëm drejt Europës, në pranga i riu shkodran

Një 22-vjeçar nga Shkodra është arrestuar pasi u kap në flagrancë duke transportuar kundrejt shumës 500 Euro për person emigrantë nga vendet e treta,...

Plagosje në Shkodër, plumbi qorr dërgon në spital qytetarin

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në fshatin Guci në Shkodër. Plumbi qorr ka plagosur në këmbë një nga banorët e zonës. I plagosuri ka...

Për herë të parë Shkodra feston 29 Nëntorin

Për herë të parë Shkodra ka festuar 29 nëntorin. Në nder të kësaj ditë, janë bërë homazhe pranë varrezave të dëshmorëve. Të pranishëm kanë qënë personazhe...

Shkodra një mrekulli festive, Rama ndan pamjet

Pas Beratit dhe Shkodra sapo solli atmosferën festive të fundvitit. Me shumë entuziazëm, ndriçim dhe dekor këtë prag dhjetori Shkodra nuk mbeti pa u...

“Bekon” Spiropalin? Tom Doshi i shkon Ramës në zyrë

Ish-aleati i PS-së, Tom Doshi mesditën e sotme është fiksuar nga kamerat duke u futur në Kryeministri. Lëvizja nuk është rrufe në qiell të...

Latest news

/5pyetjet.al