-sidi education-spot_img
6.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Plagosje në Shkodër, plumbi qorr dërgon në spital qytetarin

Kryesoret

Një plagosje me armë zjarri ka ndodhur në fshatin Guci në Shkodër.

Plumbi qorr ka plagosur në këmbë një nga banorët e zonës.

I plagosuri ka inicialet  A. Z.,  dhe është 59 vjeç.

Ai është dërguar menjëherë në spitalin e Shkodrës por ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

 

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

Leave a Reply

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit