-sidi education-spot_img
5.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

shqiptar

Arratiset “mbreti” shqiptar i drogës në Itali

Arratiset nga qendra e rehabilitimit në Itali, shqiptari Dorian Petoku. Sipas mediave italiane ai pasi u lirua nga qelia u pajis me një byzylyk...

Dëgjoi një zhurmë dhe doli jashtë, makina përplas për vdekje shqiptarin

Një shqiptar vdiq tragjikisht dje në Itali. Një zhurmë nga furgoni me të cilin udhëtonte i kushtoi jetën. Sipas mediave italiane, viktima është një...

“Nuk iu përgjigj telefonatave”, gjendet i vdekur në banesë shqiptari në Greqi

Një ngjarje tragjike ka përfshirë përsëri komunitetin shqiptar në Greqi, pasi mediat në vendin fqinj raportojnë për vdekjen e papritur të një 45-vjeçari. Mësohet se...

“Urdhri erdhi nga burgu?” Si ndodhi vrasja e shqiptarit në Greqi

Policia greke prej mbrëmjes së djeshme po heton lidhur me vrasjen e 56-vjeçarit nga Berati, Thimi Droboniku alias Thimi Prifti. Ai u ekzekutua në lagjen...

Brenda ishte ylli shqiptar! “AMG” përplaset me “Jeep”-in (FOTO)

Mbrojtësi shqiptar nga Kosova i Torinos, Mërgim Vojvoda është përfshirë në një aksident. Vojvoda ka përplasur makinën e tij “Mercedes C-Class AMG” me një “Jeep...

Rrëshqiti në korsinë e kundërt/ Del bilanci, si u përmbys makina në kthesë? (FOTO)

Gjashtë persona, mes tyre katër shqiptarë kanë mbetur të plagosur pas një aksidenti automobilistik në Kroaci. Një shqiptar 22 vjeç, i cili drejtonte automjetin tip...

FOTO/ Makinat përplasen kokë më kokë, 4 të plagosur rëndë

Gjashtë persona, mes tyre katër shqiptarë kanë mbetur të plagosur pas një aksidenti automobilistik në Kroaci. Një shqiptar 22 vjeç, i cili drejtonte automjetin tip...

E mori në qafë gishti! Gjurma që “ngriti në këmbë” policinë

Gjurmët e gishtave të një 39-vjeçari me origjinë shqiptare, i cili kërkohet për grabitje sipas mediave greke janë gjetur në makinë, ku autoritetet gjetën...

Shqiptari çau postbllokun, përplasi policinë dhe u hodh dy herë në lumë, por në fund vdiq

Një 20-vjeçar shqiptar ka vdekur në Austri, sipas mediave. Ai dyshohet se ishte hajdut makinash. Sipas mediave u arratis nga postblloqet e policisë të...

E gjetën në pemë me duart e lidhura/ Vëllai rrëfen bisedën e fundit: La fëmijën 9-vjeç…

29-vjeçari shqiptar Angjelo Avdiu u gjet i pajetë nga një grek pranë shtëpisë së tij. Ai njoftoi policinë. Familja identifikoi trupin e pajetë të...

Latest news

/5pyetjet.al