-sidi education-spot_img
18.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

tallje

Tirana “e nevrikosur” me FSHF-në: Këta arbitra po tallen me stemën tonë!

Akademia e Tiranës ka denoncuar publikisht vendimet e arbitrave në ndeshjet e moshave. Bardheblutë U-19 humbën këtë të dielë 2-1 në transfertën e Ballshit...

“Mendova se kishe vjedhur”, Luizi tallet me aftësitë e Kiarës në gatim

Çifti i njohur Luizi dhe Kiara, që nisën një romancë gjatë qëndrimit të tyre në Big Brother VIP Albania, po e shijojnë romancën dhe...

Në kopertinën e “Global Woman”, Kiara i përgjigjet “rëndë” talljes së fanses

Prezantuesja e njohur, Kiara Tito, këtë herë është shfaqur në kopertinën e revistës “Global Woman”. Ajo ka folur për jetën pas Big Brother-it, romancën me...

“Ishe shumë e keqe në BB”, Eva Alikaj përqesh fëmijët e komunitetit rom

Aktorja e njohur Eva Alikaj ishte konkurrentja e cila qëndroi më pak në shtëpinë e “Big Brother VIP”, por rrugëtimi i saj ishte shumë...

Pamje të pa trasmetuara, Jori tallet me Dean live në prime

Disa pamje po bëhen virale ditën e sotme, ku shihen dy banoret e shtëpisë së ‘Big Brother’ Dea dhe Jori. Ajo çfarë në pamje të...

Luizi tallet me Maestron: Ti fiton vetëm me zbërthimin e xhaketës

Pas debatit mes Luizit dhe Maestros duket se asgjë nuk është qetësuar. Maestro ka veshur veshjen për performacën e tij dhe nuk është kursyer nga...

Martinez nuk ndalet me talljet, pas Mbappe radhën e ka Tchouameni

Portieri Emiliano Martinez është një nga futbollistët më të dashur në Argjentinë por një gjë e tillë nuk mund të thuhet për në Francë...

Federata Franceze ka bërë një ankesë zyrtare për Martinez pas talljeve ndaj Mbappes

Federata Franceze e Futbollit thuhet se ka bërë një ankesë zyrtare për talljet e vazhdueshme të portierit argjentinas, Emiliano Martinez ndaj sulmuesit francez, Kylian...

Martinez tallet sërish me Mbappe, shihet me foton e tij në duar

Portieri argjentinas, Emiliano Martinez  ishte sërish ylli i festimeve të kombëtares së Argjentinës në Buenos Aires. Portieri  ka shfrytëzuar rastin për të tallur Kylian Mbappe. Konkretisht,...

Latest news

/5pyetjet.al