-sidi education-spot_img
34.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#talo cela

Kush janë tre bosët që policia dështoi t’i kapte në 2022-shin?

Në vitin që lamë pas kryefjalë e kronikës së zezë në Shqipëri kanë qenë tre emra të bujshëm të cilët vijojnë që të jenë...

Policia hyri nga dera, Talo doli nga dritarja? Si u arratis vrasësi

Agjencia e Mbikëqyrjes Policore ka nisur një hetim për një efektiv policie të stacionit të Cerrikut në Elbasan që dyshohet se ka dekonspiruar operacionin...

Tradhtia e dytë/ Spiuni ishte brenda! Si e shpëtoi polici vrasësin

Rasti i dytë tronditës në policinë e shtetit brenda pak kohësh. Operacioni për kapjen e Talo Çelës në Cërrik pak ditë më parë dështoi....

Dekonspirimi/ Polici shpëtoi Talo Çelën dhe mori çantën me 100 mijë paund

Zbardhen detaje të reja nga dekonspirimi i operacionit të tre ditëve më parë në Belsh, ku u arrestuan dy persona dhe u zbulua një...

Ku është fshehur? Gjykata lë në burg mikun e Talo Çelës, shpëton shoku

Gjykata e Elbasanit ka lënë në burg Aqif Bezatin, i arrestuar disa ditë më parë nga policia pasi në banesën e tij u gjetën...

Bazë lufte, miliona dhe drogë! Arrestohet njeriu i Talo Çelës në Cërrik

Ky që shihni në foto është Aqif Bezati, i arrestuar nga Policia e Elbasanit pasi në banesën e tij u gjetën armë, municione drogë...

“Do ta vrasin”! Dokumenti “tepër sekret”: Bosi me Audi, ish-i dashuri i këngëtares dhe Vis Martinaj

Ditën e sotme hakerat e sponsorizuar sipas qeverisë shqiptare nga Irani, faqja ‘Homeland Justice’ ka publikuar mesazhet e ish-drejtorit të policisë së shtetit, Gledis...

Latest news

/5pyetjet.al