-sidi education-spot_img
25.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

te shtena

Të shtëna me armë drejt ambasadës izraelite, një 14-vjeçar i arrestuar

Ambasada izraelite në Stokholm të Suedisë ishte shënjestër e disa të shtënave me armë këtë mëngjes, njoftuan mediat lokale. Përfaqësuesi i policisë suedeze, Per Fahlström,...

Të shtëna me armë zjarri, policia mbledh 91 gëzhoja

Policia e Kosovës ka bërë të ditur se pas disa të shtënave me armë zjarri nga dy të dyshuar meshkuj kosovarë, policia në vendin...

Të shtëna me armë zjarri, hapen kamerat, dyshimet e para

Disa të shtëna me armë janë dëgjuar në rrugën ‘Llapi’ në Podujevë. Burimet e Gazetës Sinjali bëjnë me dije se në vendin e ngjarjes janë...

Të shtëna me armë zjarri

Pas disa të shtënave me armë zjarri, në Pejë është arrestuar një burrë. Ai dyshohet të jetë autori i gjuajtjes me armë dhe në...

Të shtëna me armë zjarri në Fier, polici plagos të riun pas një konflikti

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në qendër të Fierit mbrëmjen e sotme ku mësohet se një person ka mbetur i plagosur pas konfliktit...

Të shtëna me armë zjarri në Fier

Të shtëna me armë zjarri ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Fier. Ngjarja ka ndodhur në rreth rrotullimin pranë Bashkisë Fier, ndërsa mësohet se autori...

Detaje nga të shtënat me armë në Kamëz, gjithçka nisi për një xhirim gomash

Janë zbuluar detaje të reja nga të shtënat me armë në kamëz, ku 33-vjeçari Jetmir Koleci ka qëlluar drejt vëllezërve Ilir dhe Astrit Halili. Siç...

EMRI/ Drejt tij u qëllua 4 herë, ja kush është i plagosuri në Shkodër

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me plagosjen që ndodhi mëngjesin e sotëm në Shkodër, ku një person është qëlluar 4 herë me armë...

Qëlloi 4 herë në drejtim të objektivit, autori lëvizte me biçikletë, policia i vihet pas

Zbardhen të tjera detaje në lidhje me plagosjen sot në Shkodër, ku një person është qëlluar 4 herë me armë zjarri. Mësohet se autori ndodhej...

“Grabitje…”! Plumbat në Tiranë, si shkuan babë e bir me këmbët e tyre në burg

Denoncuan për një tentativë grabitje në banesën e tyre në Pezë Helmës, por babë e bir kanë përfunduar pas hekurave. Policia thotë se ishte Gazmir...

Latest news

/5pyetjet.al