-sidi education-spot_img
20.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

Pas deklaratave se u kërcënua Tea dhe Kiara krah njëra-tjetrës

Kryesoret

Pak ditë më parë, Tea Trifoni bëri një deklaratë ‘bombë’ duke akuzuar familjarët e Kiarës se e kanë kërcënuar me jetë.

Ajo u shpreh në emisionin “Më lër të flas” se Kiara bashkë me burrin e tezes së saj e kanë ndaluar pas një spektakli dhe i kanë bërë presion.

Kjo deklaratë u hodh poshtë nga moderatorja në të njëjtin emission, në pjesën e dytë të tij. Kiara u shpreh se këto janë deklarata të shëmtuara që bëhen për vëmendje dhe klikime.

Por mbrëmjen e djeshme në natën finale të BBV, ajo që u vu re ishte fakti se pas ceremonisë së dasmës me Luizin, Kiara u ritkhye sërish në studio duke u ulur pikërisht pranë Teas.

Nga mimikat e tyre nuk dukej tension mes tyre, megjithatë çdo gjë do të sqarohet në post Big Brother Vip që do të mbahet të shtunën e ardhshme.

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img

Lajmet e fundit