-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

A do të arrestohet Kiara? Tea plas “bombën” e radhës: E kam denoncuar

Kryesoret

Pas deklaratës që bërë te emisioni “Më lër të falas” që Kiara dhe burri i tezes së saj e kishin kërcënuar me jetë Tea Trifoni ka thënë se preferon që këtë punë t’ja lërë policisë.

Sakaq po në “Më ler të flas” Kiara i përgënjeshtroi këto akuza duke i cilësuar të pavërteta dhe që bëhen vetëm për vëmendje.

Ndërkohë që Tea ka thënë se dëshmitare ka qenë Zhaklin Lekatari, ndonse duket se Zhaklina e ka aprovuar këtë duke treguar se është e vërtetë kërcënimi që i është bërë Teas.

@alb.turkishseries #luiz #meluizin #luizejlli #intervist #kiara #kiaratito #topchannel #edielltopchanel #fitues #exclusiv #dasem #olta #oltagixhari #kejvina #fyp #arberhajdari #zhaklinlekatari #dasmen #tea #teatrifoni ♬ original sound – turkish123

/5pyetjet.al

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
- Advertisement -spot_img

Më tepër

- Advertisement -spot_img
uEFA EURO 2024 GERMANYspot_img

Lajmet e fundit