-sidi education-spot_img
29.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

telefon

EMRI/ Kërcënoi një person përmes telefonit, ky është 37-vjeçari problematik që kërkohet nga policia e Sarandës

Policia e Sarandës ka shpallur në kërkim 37-vjeçarin Denito Ruçi, një personazh i njohur, pasi në vitin 2020 e dashura e tij denoncoi, e...

Sherr për telefonin! Plagosje në Vlorë

Një konflikt ka ndodhur në zonën e quajtur "Kapelja" në qytetin e Vlorës ditën e sotme. Si pasojë është qëlluar me thikë një 47-vjeçar. Konflikti...

Tentuan t’i vidhnin telefonin, grabitësit plagosin 15-vjeçarin shqiptar në Greqi

Një grabitje në sheshin Karamalaki në Agios Panteleimonas, Athinë nuk ka shkuar si duhet pasi një 15-vjeçar shqiptar është plagosur pasi u sulmua nga...

EMRAT/ Tentuan të fusin drogë dhe telefon në burgun e Durrësit, arrestohen 3 persona

Gjykata e Durrësit ka vendosur masën "arrest në burg" ndaj 3 personave të cilët tentuan të fusin në burg lëndë narkotike dhe telefon. Të arrestuarit...

Shtohen masat, autoritet ruse kërkojnë kontrollin e telefonave të ukrainasve

Autoritetet e mbështetura nga Rusia në kontrollin e pjesëve të pushtuara të rajonit të Zaporizhzhia të Ukrainës kanë njoftuar planet për të kontrolluar telefonat...

Tre gabimet që shumica e njerëzve bëjnë kur zgjohen

Shumë njerëz bëjnë disa gabime sapo zgjohen që mund të jenë të dëmshme për shëndetin në përgjithësi. Ndaj shmangia e disa veprimeve, kur zgjoheni...

Nëse nuk flini mirë gjatë natës, këto 3 arsye mund të jenë përgjegjëse

Sa herë keni bërë një gjumë të keq gjatë natës dhe nuk keni mundur të funksiononi siç do të dëshironit ditën tjetër? Dhe kjo...

Zbërthehet telefoni i Dumanit, fotoja ngre në këmbë policinë dhe SPAK-un

Pas dëshmive të tij për një sërë vrasjes, SPAK ka arritur të zbërthej telefonin e Nuredin Dumanit, i cili është një nga të penduarit...

Ushtari rus humbet telefonin në luftë, ukrainasi i merr gjithë kursimet e jetës nga aplikacioni i bankës

Ndër ngjarjet e shumta tragjike, të cilat janë raportuar prej Ukrainës, ka prej tyre edhe nga ato më qesharake dhe shumë të veçanta e...

Kujdes! Mos e përdorni asnjëherë telefonin nëse e ka xhamin e thyer

Njëra ndër gjërat më të këqija të cilat pronarëve të telefonave mund t’u ndodhë është thyerja e ekranit, mirëpo pakkush e di që nëse...

Latest news

/5pyetjet.al