-sidi education-spot_img
24.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

tempulli

Agjentët i futën në kurth, 20 shpërndarës droge në burg

Gjykata e Tiranës ka lënë në fuqi masën e arrestit me burg për 20 të ndaluarit në kuadër të operacionit “Tempulli 3”. Gjyqtari Dritan...

17-vjeçari çau postbllokun dhe hedh dozat nga dritarja

Në kuadër të operacionit policor të koduar “Tempulli 2” është arrestuar një 17-vjeçar në Korçë. Automjeti në të cilin lëvizte i mituri është sinjalizuar për...

Po shisnin kanabis dhe kokainë, “Tempulli 2” i vë prangat dy të rinjve

Dy të rinj 19 dhe 23 vjeç janë arrestuar në Lezhë në kuadër të operacionit policor të koduar “Tempulli 2”, pasi u kapën duke...

“Tempulli 2” i vuri prangat, Gjykata e Lezhës i lehtëson dënimin 6 të arrestuarve

Gjashtë personat e arrestuar në Lezhë në kuadër të Megaoperacioni policor mbarëkombëtar i koduar “Tempulli 2”, u liruan nga qelia. Mësohet se gjykata e Lezhës...

“Tempulli” i kapi, gjykata firmos letrat, lë në burg 32 të arrestuarit (EMRAT)

Ditën e sotme (25 janar) po mbahen seancat gjyqësore në disa qytete të vendit për të arrestuarit në kuadër të megaoperacionit kombëtar “Tempulli 2”. Ndërkohë, gjykata...

Fier/ 50 të arrestuar, ja çfarë sekuestroi policia

Policia e Fierit ka dhënë të tjera detaje në lidhje me operacionin “Tempulli”, ku në pranga janë vënë 50 persona. Blutë e Fierit sqarojnë se...

Operacioni antidrogë/ Në Elbasan u prangos studenti dhe anëtari i këshillit bashkiak

Një nga 7 grupet kriminale u shkatërrua orëve të fundit gjatë operacionit "Tempulli" që u ndërmorr në Elbasan. Sipas informacioneve mes 20 personave që janë...

Balla publikon pamjet e arrestimit: Policia hape derën

Ministri i Brendshëm Taulant Balla ka publikuar disa pamje nga operacioni Tempulli 2. Nga rezultatet e këtij aksioni të gjerë u arrestuan mbi 270 persona...

FOTO/ Armë, kokainë dhe 50-çe! Bilanci i “Tempullit”

Ministri i Brendshëm, Taulant Balla së bashku me Drejtorin e Përgjithshëm të Policisë së Shtetit, Rrumbullaku dolën në një konferencë të përbashkët për shtyp...

Drejtori i policisë: Goditëm 7 grupe, 273 të arrestuar!

Nga 295 persona, 273 janë shoqëruar, ndaluar dhe arrestuar nga policia e shtetit në kuadër të fazës së dytë të operacionit kombëtar “Tempulli” që...

Latest news

/5pyetjet.al