-sidi education-spot_img
7.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

Thomas Bach

Nisin Lojërat Aziatike në Kinë

Presidenti kinez, Xi Jinping i ka hapur të shtunën Lojërat Aziatike, të 19-at me radhë, në një ceremoni shumëngjyrëshe në Hangzhou. Lojërat do të zgjasin...

Ambiente të reja të Komitetit Olimpik Shqiptar, Rama: Të bëhen gati shkollat për kampionatet

Kryeministri Edi Rama i shoqëruar nga presidentit të Komitetit Olimpik Ndërkombëtar Thomas Bach kanë qenë ambientet e reja të olimpikes në Shqipëri. Gjatë fjalës së...

Mbyllen Lojërat Olimpike Dimërore të Pekinit

Lojërat Olimpike Dimërore të Pekinit që u mbyllën të dielën në mbrëmje, do të mbahen mend për masat e skajshme kundër COVID-19 dhe indinjatës...

Latest news

/5pyetjet.al