-sidi education-spot_img
14.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

top

Kapriçot e motit s’kanë të sosur në Itali, kokrra e breshrit sa një top tenisi  

Kapriçot e motit në Itali duket se nuk kanë fund, kjo për faktin se, pas disa ditëve me temperatura “ferri”, disa zona të shtetit...

Serwer i kërkon Kurtit ta bëjë një propozim për Asociacionin: Gjuaje topin në anën e Serbisë!

Eksperti amerikan për Ballkanin, Daniel Serwer, në një shkrim të gjatë të publikuar në ‘peacefare’, ka thënë se kryeministri Albin Kurti duhet të dalë...

Del në shitje topi “Dora e Zotit” në SHBA, vlera fillestare 550 mijë dollarë

Një tjetër kujtim legjendar i karrierës së argjentinasit, Diego Armando Maradonës do të vendoset në ankand. Ajo lidhet me Botërorin e largët të vitit 1986. Në...

Topi me të cilin Dimarco shënoi golin e parë futet në kuti xhami, arsyeja?

Inter fitoi 3-0 me Milanin në finalen e Superkupës së Italisë. Përveç fitores e cila entuziazmoj të gjithë fansat me emocionet që solli vëmendje ka...

FIFA prezanton topin e ri të Botërorit, quhet “Ëndërra”

FIFA e ka prezantuar topin e ri i cili do të përdoret gjatë gjysmëfinaleve dhe finales së Kupës së Botës. Topi quhet Al Hilm që...

Milioneri japonez zbulon emrat e përzgjedhur për udhëtimin drejt hënës

Miliarderi japonez, Yusaku Maezawa është personi i cili ka përzgjedhur 3 personat që do të udhëtojnë rreth hënës me një fluturim privat me SpaceX. Biznesmeni...

Topi i Botërorit i integruar me teknologjinë, me sensor dhe karikim

Topi i Kupës së Botës po bëhet një pikë referimi se bota e futbollit po lidhet gjithnjë e më shumë me teknologjinë. Debati i cili...

Zbuloni pse duhet të mbani një top tenisi gjithmonë në udhëtimet tuaja

Një top tenisi në çantat e tuajat të udhëtimit duhet të kthehet në një produkt të domosdoshëm. Një top tenisi mund të përdoret për të...

Latest news

/5pyetjet.al