-sidi education-spot_img
15.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#tradita

Korça feston Ditën e Verës, ja tradita e famshme e zjarrit

Dita e Verës është pritur me një atmosferë të veçantë edhe në qytetin e Korçës ku të rinjtë e kanë nisur festën siç e...

Traditat e festimeve të Vitit të Ri në të gjithë botën

Traditat dhe Festimet e Vitit të Ri në mbarë botën Në shumë vende, festimet e Vitit të Ri fillojnë në mbrëmjen e 31 dhjetorit, mbrëmja...

Fati i keq do ju përndjekë…Çfarë nuk duhet të bëni natën e ndërrimit të viteve?

Nata e Vitit të Ri shoqërohet me një sërë traditash dhe besëtytnish në lidhje me tërheqjen e fatit të mirë ose të keq për...

VIDEO-Çfarë s’u pa nga dasma! Shkëlzeni djeg shaminë dhe i këndon Arminës: Jam çun Tirone

Ditën e djeshme djali i kryetarit të Partisë Demokratike, Shkëlzen Berisha dhe blogerja Armina Mevlani kanë kurorëzuar dashurinë e tyre. https://5pyetjet.al/2022/09/25/video-kercimi-i-pare-i-ciftit-nis-dasma-e-armines-dhe-shkelzenit/ Në rrjet qarkullojnë video të...

Latest news

/5pyetjet.al