-sidi education-spot_img
21.5 C
Tirana
-sidi education-spot_img

TAG

#valutor

Kursi i këmbimit valutor sot: Dobësohet EURO!

Euro fillon të ngelet në miminumin e saj, pasi blihet me 115.9 lekë dhe shitet me 116.5 lekë, duke treguar dobësim. Dollari amerikan blihet me...

Dollari në ‘pikiatë’, njihuni me kursin e këmbimit valutor sot!

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 108 lekë, duke treguar dobësim. Ndërkohë euro blihet me...

Euro dhe dollari marrin veten, njihuni kursin e këmbimit valutor sot!

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 109.4 lekë dhe shitet me 111.9 lekë, duke treguar qendrueshmëri. Ndërkohë euro blihet me...

Këmbimi valutor: Me sa blihen dhe shiten dollari, euro dhe monedhat e tjera!

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 107.7 lekë dhe shitet me 108.8 lekë, duke treguar forcim. Ndërkohë euro blihet me...

KËMBIMI VALUTOR: Dollari tenton të marrë veten, euro ‘ngrin’!

Euro vazhdon të ngelet në minimum, duke kapur vlerat prej 113.8 lekë dhe shitet 114.8 lekë. Njihuni më poshtë me të dhënat e këmbimit valutor...

Njihuni me lëvizjet në tregun e këmbimit valutor për sot!

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar blihet me 106.7 lekë dhe shitet me 107.7 lekë. Euro edhe sot mbetet në vlerat e...

Këmbimi valutor: Paundi pëson rënie të ndjeshme, ja ç’ndodh me monedhat e tjera!

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 108 lekë. Ndërkohë euro blihet me 113.9 lekë...

Këmbimi valutor sot: Euro edhe dollari pësojnë rritje të lehtë!

Në tregun e këmbimit valutor shqiptar sot një dollar blihet me 106.8 lekë dhe shitet me 108.2 lekë. Euro ka pësuar një rritje të lehtë...

Me sa shiten e blihen sot dollari, euro dhe monedhat e tjera!

Dollari dhe euro kanë pësuar rënie në tregun e këmbimit valutor shqiptar. Sot një dollar amerikan blihet me 109.5 lekë dhe shitet me 110.8...

KËMBIMI VALUTOR/ Me sa blihen dhe shiten dollari, euro dhe monedhat e tjera!

Në tregun e këmbimit valutor sot një dollar amerikan do të blihet me 109.7 lekë dhe do të shitet me 111.2 lekë. Euro do të...

Latest news

/5pyetjet.al